Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Валка та спил дерев в Києві

Дерева не перше століття залишаються найзатребуванішою деталлю при створенні ландшафтного дизайну. Вони не лише облагороджують і прикрашають місце проживання людини, а й допомагають їй почуватися ближче до природи, а й просто в спекотну літню погоду створюють таку необхідну людині тінь.

Однак вони вимагають постійного догляду - санітарної обрізки, кронування та інше. Його відсутність може спричинити виникнення небезпечних наслідків:

  • -захворювань різного характеру;
  • -через обтяження крони у стовбура може з'явитися аварійний нахил;
  • -з-за більш розрослих гілок, що затіняють нижні гілки, ті можуть засохнути і багато іншого.

Недоглянуті чи просто старі та великі дерева, засихаючи, стають реальною загрозою не лише майну людини, а й її безпеки. Навіть здорове дерево, що має кілька товстих сухих гілок, є потенційною загрозою. Сильний вітер може обламати гілки або якщо дерево старе і сухе навіть звалити його. Не кажучи вже про те, що суха деревина може стати потенційним джерелом пожежі. Щоб уникнути наслідків, таких дерев слід вчасно позбавлятися, а просто спилювати.

Компанія "Верхолаз - сервіс" надає послуги з валки та видалення дерев як державним бюджетним організаціям так і приватним особам. Роботи ми виконуємо методом промислового альпінізму або використовуємо автовежу - залежно від конкретних завдань та зовнішніх умов ми вибираємо той метод виконання робіт, який буде менш витратним для замовника послуг.

Ось що трапляється з недоглянутими аварійними деревами (Київ, вул. Дмитрівська):

Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"

Валка дерев бензопилою методом промислового альпінізму - це складний, тривалий і багатоступінчастий процес, що вимагає ретельного дотримання технології спила дерев та досвіду від того, хто цим займатиметься. Тому, часто позбутися дерева, що стало непотрібним або представляє потенційну загрозу, без бригади професіоналів просто неможливо.

Валка або спилювання дерев цілком може проводитися за рахунок природного нахилу стовбура, як відбувається при валці лісу (у лісових умовах), або з використанням тросової відтяжки в потрібному напрямку. У випадках, коли гілки чіпляються за дроти, або дерево знаходиться на такій ділянці землі, де при його спили може постраждати майно людини, валка цілком неможлива, використовується валка дерев частинами.

Валка частинами

Для валки великих дерев, розташованих у складних міських умовах, найчастіше використовується методика спила аварійного сухого дерева бензопилою частинами. Валка дерев частинами неможлива без послуг арбориста – фахівця з видалення дерев, який володіє навичками промислового альпінізму. Спил дерева починається з видалення верхівки, поступово просуваючись вниз фахівець спилює і за допомогою підсобних робітників, використовуючи страхувальні троси або лебідку, акуратно опускає на землю спиляні гілки та частини ствола. Великі дерева перед видаленням потребують попереднього кронування.

При здійсненні валки дерев тим чи іншим способом ціна безпосередньо залежить від обсягу виконаних робіт, їх рівня складності і часу, витраченого фахівцями. У великих містах, наприклад , вартість спила дерева може виявитися вищою, тому що таке видалення може зайняти більше часу через сильно розвинену міську інфраструктуру, а саме велику кількість торгових кіосків ( МАФів ), припаркованих автомобілів, електропроводів тощо.

Фахівці нашої організації одними з перших у Києві почали виконувати роботи з валки, кронування та зняття омели методом промислового альпінізму – близько 15 років тому. Починали у Шевченківському районі Києва, із зеленбудом цього району співпрацюємо і зараз. Величезний обсяг робіт з видалення та обрізання виконано на цвинтарях міста Києва, де потрібна особлива акуратність.

Верхолаз-сервіс досить добре підготовлений технічно до лісорубних робіт – парк бензопил знаходиться у справному робочому стані. Також є запас витратних матеріалів до них. Для нас не має значення де саме дерево розташоване і якої воно породи – твердої чи м'якої – якщо воно аварійне (небезпечне для життя людей) чи хворе – спилимо дерево без проблем, абсолютно безпечно та акуратно – тим самим хоч трохи очистимо наше місто та зробимо його красивіше. Пора року для нас теж не має значення – успішно працюємо і взимку , і влітку . ТОВ "Верхолаз - сервіс" спираючись на власний досвід, здатне правильно вибрати методику і безпечно і швидко звалити дерево в будь-яких умовах. І потім, у разі потреби, видалити пень, що залишився від нього" и вивезти рублені залишки деревини"- тобто повністю очистити територію. Якщо у Вас виникла потреба спити дерев звертайтеся до нашої організації і ми вирішимо цю проблему максимально зручно, безпечно та акуратно.


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин