Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Прибирання дахів від снігу, нальоді та бурульок

Після сильних снігопадів на даху скупчилась велика кількість снігу, який може впасти на тротуар? Особливо якщо під будинком пішохідна зона чи паркуються автомобілі? Не проблема, наші професійні промислові альпіністи швидко та безпечно очистять таку покрівлю від снігу, криги та звисаючих бурульок. За непрості та сніжні зими минулих років нами напрацьовано величезний досвід у виконанні таких робіт. Звертайтесь.

Скатну покрівлю необхідно очищати від снігу, що випав якомога раніше, найкраще прямо на наступний день після снігопаду, так як сніг з часом «дубеє» і зчищається складніше і довше. А з настанням перших коротких відлиг цей сніг перетворюється на покрівлі, що звисають по периметру, і з водостоків бурульки, які небезпечні, перш за все, для людей, що проходять внизу. Вони, звичайно, можуть виглядати дуже ефектно і захоплювати перехожих – люди фотографують їх на свої смартфони, «лайкають» зображення в Інстаграмі та Фейсбуці. Але, на жаль, кожну зиму зі ЗМІ стають відомими випадки падіння цих ефектних і гарних бурульок на людей, особливо в центральній частині міста (як то Поділ, Печерськ, Артема, Солом'янка, БП тощо), де безліч старих багатоповерхових будинків, адже цього могло б і не статися!

Проблема раз і назавжди вирішується встановленням спеціальної електричної системою сніготанення на покрівлі, але поки що вона виглядає недозволеною розкішшю. Так що звертайтеся до «Верхолаз-сервіс», і спеціально навчені та підготовлені до цих робіт фахівці швидко та акуратно очистять покрівлю від снігу, а її периметр від бурульок, що звисають, тим самим ліквідують потенційну небезпеку.

Зробимо наше місто якомога менш травмонебезпечним взимку.

Київ, вул. Велика Васильківська


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин