Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Прибирання пилу на висоті

З певною періодичністю в будь-якому приміщенні (виробничому, громадському тощо) накопичується пил. За вимогами санітарних норм також з певною періодичністю цього пилу необхідно позбавлятися. Особливо ці норми дуже серйозні у харчовій промисловості. Добре, коли пил осідає так, що прибиральник (майстер з клінінгових робіт) може безперешкодно дістатися до неї і виконати прибирання сухим або мокрим методом. Стосовно висотних конструкцій (покрівельні конструкції, повітропроводи, труби, короби електричних проводів тощо) у приміщеннях дуже часто використовується підйомний механізм типу тури. Але на жаль, буває і так, що високо розташовані елементи, які підлягають очищенню, розташовані поза досяжністю підйомної тури, наприклад, над виробничою лінією. У такому разі наші висотники-верхолази готові прийти на допомогу та виконати очищення висотних конструкцій від виробничого пилу. Ми організовуємо страхову канатну систему під покрівлею приміщення. На вигляд вона може бути схожа на павутину і охоплює відразу весь фронт робіт або його частину. Працівники пересуваються за цією системою та проводять очищення. Сухе очищення передбачає використання мобільного промислового пилососа, який робітник-висотник піднімає разом із собою. Все, що потрібно для повноцінної роботи – це напруга 220 Вольт. Але часто доводилося виконувати і вологе прибирання, як помити величезну люстру в холі або повноцінно очистити силові балки покрівлі. Знову ж таки в цьому випадку нам необхідне лише джерело водопостачання.

Роботи нами можуть виконуватися як у період зупинки робочого процесу, наприклад, у нічний час, так і без відриву від виробництва.

На кожному конкретному об'єкті ми попередньо прораховуємо всі можливі варіанти виконання робіт, яким саме способом та з використанням яких допоміжних засобів та за яким графіком його виконувати. Право вибору залишається за замовником.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин