Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

САНІТАРНА ОБРІЗКА І КРОНУВАННЯ ДЕРЕВ

Команда фахівців з ТОВ "Верхолаз - сервіс" надає широкий спектр послуг з догляду за деревами, в тому числі і санітарну обрізку та кронування, яких вони потребують регулярно.

Завдяки накопиченому за роки роботи у цій сфері досвіду, використанню передових технологій та злагодженості роботи професіоналів, які працюють у «Верхолаз - сервіс», санітарна обробка та кронування будуть проведені максимально швидко та ефективно.

Дерева, незалежно від віку, потребують постійного догляду, щоб запобігти захворюванню, гниття, в'яненню та засиханню. Крім того, часто потрібне коригування форми та напрямки зростання. Самому, особливо в умовах густонаселеного міста і з урахуванням високого зросту, який може ускладнювати проведення процедур, впоратися практично неможливо. Не кажучи вже про те, що без спеціального обладнання це елементарно небезпечно як для заходу, так і для людей, які можуть опинитися поблизу, а також для майна.

Найчастіше до комплексу заходів, покликаних це запобігти, входять санітарне обрізання дерев та кронування , для проведення яких краще запросити професіоналів.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"

Санітарная обрізка

Санітарна обрізка проводиться з метою оздоровити дерево, надати йому доглянутого вигляду, видалити хворі, сухі, зламані або переплетені гілки та прорідити дерево, щоб сильний вітер не зламав ні його, ні гілки. При проведенні цієї процедури слід приділяти особливу увагу розташування гілок. Нерідко в кронах виростають пагони під гострим кутом щодо стовбура. Розростаючись, вони мають властивість ламатися при сильному вітрі, створюючи загрозу для людини або її майна. Це особливо актуально для великих міст із розвиненою інфраструктурою, таких як Київ.

Санітарна обрізка дерев у Києві - це не забаганка, а необхідність. Це зумовлено тим, що багато дерев ростуть у житлових дворах і біля них можуть ходити люди або грати діти. Санітарна обрізка у Києві потрібна ще й тому, що вчасно не віддалена гілка може впасти на автомобіль. Це лише частина факторів, через які все більш затребуване санітарне обрізання дерев. Київ, місто яке прославилося своїми зеленими насадженнями, регулярно потребує цієї процедури.

Для того щоб не нашкодити дереву, слід звертатися до професіоналів, які знають як правильно на старих і молодих деревах робиться санітарна обрізка, ціна залежатиме від виконаної роботи, від витраченого часу і задіяного обладнання. Процедуру рекомендується проводити не рідше ніж раз на 1-2 роки. Деревам у густонаселених містах особливо потрібна санітарна обрізка: Київ, Харків та інше. Краще вчасно проведена санітарна обрізка дерев, ціна якої значно нижча за вартість ліквідації наслідків її ігнорування.

Кронування

Кронування дерев – це процедура обрізання небажаних гілок. Як правило, його використовують для формування певної форми дерева для підтримки певної висоти (щоб гілки не чіплялися за лінію електропередач або за балкони) та інше. Кронування також може проводитися і з метою видалення нижніх гілок, щоб дерево не затіняло джерело світла.

Кронування дерев в Києві, особливо видалення нижніх гілок, проводять ще з метою позбавити дітей доступу до верхніх гілок, щоб уникнути травматичних ситуацій. Цю процедуру рекомендують проводити регулярно, оскільки при проведенні кронування ціна залежить, в тому числі і від того, як дерево розрослося.

Це пов'язано з тим, що чим старше і вище дерево, тим складніше проводити його кронування. Київ, як місто зі старовинною історією та великою кількістю насаджень, буває особливо складним у цьому плані і цією процедурою має займатися лише альпініст, тому що вона повинна проводитися зверху вниз з використанням спеціальних навичок роботи на мотузці (страхувальні навішування, вузли...) та з мотузкою (відтяжки, виска та тп ). Справжній професіонал знає: щоб не допустити захворювання та гниття, потрібна антисептична обробка, коли буде завершено кронування дерев. Київ – місто з розвиненою інфраструктурою, тому потенційних джерел зараження також багато. Також як і при санітарній обрізці, при кронуванні дерев ціна залежить від складності проведеної альпіністом роботи, від задіяної апаратури і від витраченого ним часу.


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин