Запит

 • Захист від спаму, введіть код:verification code

Реставраційні роботи

Наша команда надає повний спектр послуг усіх видів ремонтно-будівельних робіт на найвищому рівні, у тому числі реставраційних. Це дуже складний і трудомісткий процес, для виконання якого потрібні професіонали, які роками виконують подібну роботу і знають черговість, специфіку використання матеріалів і технологічні аспекти монтажу декоративних виробів. Наші фахівці вже не перший рік працюють на ринку надання будівельних послуг, тому досконально знають усі технологічні нюанси процесу.

Ми також володіємо навичками роботи зі спеціалізованою технікою та спеціальним інструментом, без яких неможливо виконати весь спектр необхідних ремонтно-реставраційних робіт.

Нами відреставровано не одну пам'ятку архітектури, серед яких будівлю київської середньої школи №25 (Володимирський узвіз, 1/15), будівлі корпусів Києво-Печерського культурного заповідника, покрівлю Будинку органної музики (Костела св. Миколая) та ін.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"

Реставраційні роботи - це один із найскладніших видів комплексних робіт з відновлення первинної структури фасаду будівель, усунення слідів фізичного зносу впливу атмосферних явищ та відновлення первинного декоративно-художнього образу будівлі. Ремонтно-реставраційні роботи складаються із освіження та зміцнення складових будівлі. Комплекс реставраційних та відновлювальних робіт проводять з метою надання будинку первозданного вигляду, або, спираючись на наявні від первинної споруди елементи, створити максимально наближений до нього варіант. З цією метою проводиться:

 • ремонтно-реставраційні роботи, у т.ч. реставрація фасадів будівель;
 • реставрація декоративних покриттів;
 • реставрація архітектурно-ліпного декору;
 • ін'єктування тріщин;
 • виготовлення архітектурно-ліпного декору (матеріал – фібробетон );
 • монтаж декоративних елементів фасаду;
 • реставрація дерев'яних архітектурних елементів, у т.ч. віконних рам;
 • реставрація та антикорозійний захист металевих архітектурних елементів;
 • реставрація позолоти;
 • реставрація та виготовлення мідних архітектурних елементів
 • та інші види реставраційних робіт.
ТОВ "Верхолаз-сервіс" здатне виконати ці реставраційні роботи. Розцінки на них спочатку можуть здатися більшими, але ці роботи дуже трудомісткі та специфічні, не кожен фахівець здатний їх виконати якісно, і не кожна організація має державну ліцензію на виконання реставраційних робіт. Верхолаз-сервіс має таку ліцензію. З нею можна ознайомитись на сторінці сайту про нас

Ремонтно-реставраційні роботи

Сутність ремонтно-реставраційних робіт полягає у відновленні та вдосконаленні первинних технічних та експлуатаційних характеристик будівлі. Цей вид робіт включає:

 • відбудову частково або повністю зруйнованих частин будівлі;
 • проведення ремонтно-відновлювальних робіт на пошкоджених ділянках;
 • реставрація фасадів будівлі та ін.

Ін'єктування тріщин

Дуже важливим етапом реставрації є ін'єктування тріщин фасаду і ін . Суть ін'єктування полягає в тому, що в тріщини, шви та порожнечі я під тиском впорскують гідроактивні полімерні та цементні матеріали, які заповнюють і скріплюють порожнечі, зміцнюють бетон та ін., завдяки чому запобігають подальшим можливим протіканням води.

Реставрація декоративних покриттів

Реставрація декоративних фасадів проводиться в кілька етапів, кожен з яких повинен проводитися з особливою ретельністю професіоналами, які вже неодноразово проводили подібні процедури. Вона включає видалення шару старої фарби і залишків нанесеного раніше цементного розчину. Далі слідує реставрація облицювання та штукатурного покриття. Завершальний етап – вирівнювання поверхні.

Реставрація архітектурно-ліпного декору

У комплекс робіт з реставрації ліпного декору фасаду будівлі входять видалення різних видів забруднення з поверхні, відновлення збережених, частково пошкоджених частин ліпнини для відновлення первинного архітектурного вигляду, відновлення частин, що бракують, шляхом виготовлення архітектурно-ліпного декору (матеріал – фібробетон ), хімічне зміцнення подальші руйнування. Монтаж декоративних елементів фасаду - складна багатоетапна процедура, оскільки передбачає встановлення та демонтаж безлічі дрібних та великих частин фасаду, не всі з яких можна виконати стаціонарно, із землі. Щоб вся робота була проведена якісно, слід дотримуватись технологічних норм черговості. Тому монтаж декоративних елементів фасаду слід довіряти тільки професіоналам з багаторічним досвідом, які не з чуток знають, як поводиться той чи інший матеріал.


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин