Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Ремонт водостічної системи

Монтаж або демонтаж водостічних труб є ще однією з широкого спектру послуг, що надаються нашою компанією. Водостічна система будівлі, зроблена з оцинкованої сталі, особливо після наших зимових кліматичних умов (а саме підвищеної вологості, перепадів температур вище/нижче за нуль та й посилений вітер ніхто не скасовував) піддається корозії, руйнуванню і не справляється з поставленими на неї завданнями.

Маючи величезний досвід та необхідний для монтування інструмент, наші представники проведуть усі необхідні роботи – нам потрібен лише вихід на покрівлю будівлі! Скориставшись послугами фахівців нашої компанії, Ви будете гарантовано позбавлені зайвих витрат та турбот. Адже водостоки, встановлені за правилами, продовжать термін служби будівлі, а вчасно замінені – не допустять того, щоб приміщення відволожувалося та забезпечать гарний стік води.

Для того щоб встановити систему водостоку, необхідно провести монтаж стічного жолоба із заглушками та монтаж водостічної труби з колінами та воронками. Водостічна система складається з ряду елементів і їх установка має свої нюанси, тому монтаж , демонтаж водостічних систем слід довірити майстрам, які мають достатній досвід роботи в цій сфері і застосовують сучасні методи та технології. Час, який наші фахівці витрачають на підготовку є мінімальний, що дозволяє приділити посилену увагу безпосередньо монтажу та демонтажу.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"

Іноді буває так, що сміття потрапляє у водостічні труби і вона забивається - відповідно вода, якій належить стікати, залишається у вигляді калюжі на покрівлі і тим самим її поступово руйнуючи. Якщо вчасно помітили цей дефект - а саме вода накопичується на покрівлі і не стікає - знайте, що проблема може вирішитися пробиванням засмічення

Ще один вид аналогічних монтажних робіт на фасаді - це монтаж вентиляції.; А іноді нам доводиться міняти на будівлях відливи та козирки - вони також робляться з оцинкованої сталі та також не вічні

У нас є перевірені виробники комплектуючих водостічних та вентиляційних систем з оцинкованої сталі та монтуючи їх продукцію ми готові дати гарний гарантійний термін.


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин