Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

РЕМОНТ ТА ФАРБУВАННЯ ФАСАДУ

Багато хто погодиться із твердженням, що фасад є «обличчям» будь-якої будівлі, будь вона житлова, громадська чи виробнича. Цілком зрозуміло, що вплив кліматичних та погодних факторів, біологічний вплив у вигляді плісняви та грибка, а також промислові викиди підприємств, і особливо викиди вихлопних газів автотранспорту, негативно позначаються на зовнішньому вигляді будівлі. Ремонт фасаду – важливе завдання, з яким впораються на «відмінно» наші спеціалісти.

Погодьтеся, що облуплений, вигорілий, похмурий будинок не надає значності і презентабельності жодній компанії, підприємству або громадській організації. Тим часом ремонт фасадів – дуже складний захід, пов'язаний із необхідністю проведення висотних робіт, тому такі роботи слід довіряти професіоналам.

Компанія "Верхолаз-сервіс" має укомплектований штат постійних співробітників – промислових альпіністів високої кваліфікації. Усі фахівці мають допуск щодо проведення робіт на висоті, свою кваліфікацію вони регулярно підтверджують у державних центрах переатестації. Тому в їхній компетенції виконання цілої низки висотних робіт, у тому числі:

В арсеналі компанії є сучасне обладнання та спорядження, щоб весь комплекс робіт виконувався відповідно до державних нормативів та норм безпеки, якісно, своєчасно та професійно. Відповідно, без проблем ми надаємо гарантії на виконані роботи.

Для нашої компанії немає нерозв'язних завдань.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"

Фахівці нашої компанії Верхолаз-сервіс здатні організувати та виконати повний цикл ремонту фасаду будівлі – від очищення до фарбування – тобто ремонт фасаду "під ключ". З ремонтом фасаду, що вентилюється, у наших фахівців також проблем не виникне.

Для того, щоб, наприклад, пофарбований будинок виглядав презентабельно, без зміни своїх якісних і декоративних характеристик, потрібно знати, як правильно організувати та провести фасадні роботи. Тому багатьом будівельним компаніям ми пропонуємо свої послуги на останньому етапі будівництва об'єкту – оздоблення та фарбування фасадів будівель.

Всім відомо, що при фарбуванні будівлі основним фактором є вибір якісного, доречного у конкретному випадку захисно-декоративного покриття. Від того, наскільки грамотно буде обрано це покриття, залежить зовнішній вигляд будівлі. Фарбування фасаду будинку в даний час дуже часто здійснюється спеціальною фарбою, призначеною для фарбування зовні (водоемульсійна фарба). Таке покриття мало того, що надає будівлі привабливого зовнішнього вигляду (спектр кольорів просто безмежний), так ще виконує таку актуальну функцію, як зниження руйнівних факторів ззовні.

Залежно від того, в яких умовах будівля експлуатуватиметься, виконується фарбування фасаду. Ціна на проведення цих робіт залежить в першу чергу від обраного типу покриття, від того, наскільки це покриття технологічно складно наноситься, адже можливо, крім фарбування з попередньою ґрунтовкою, ще необхідно виконати гідрофобізацію фасаду. Вибір лакофарбових покриттів (фарби та ґрунтовки) на ринку України величезний, а вартість різноманітна, але зазвичай чим матеріал дорожчий, тим він довговічніший і тим більшу гарантію на нього зможе надати Верхолаз-сервіс.

Різні види ремонту фасаду будівлі

Ваша будівля має непрезентабельний та непривабливий вигляд – Ви звернулися за адресою: прерогатива нашої компанії – ремонт фасаду. Ціна на проведення робіт обговорюється з кожним замовником та залежить від багатьох факторів. Насамперед ціна залежить:

  • від рівня складності робіт;
  • їх обсягу та площі фасаду;
  • вибору матеріалів;
  • інших факторів.

Погодьтеся, бачити в Києві фасад, що облупився, не дуже приємно. Ремонт штукатурки фасаду – один із важливих напрямків діяльності нашої компанії. Звертайтесь до нас.

Косметичний ремонт фасаду будинку (поточний ремонт), як правило, не вимагає його глибокої очистки та штукатурки стін великими площами. Хоча окремі ділянки доводиться упорядковувати за допомогою миття, ручного або механічного очищення - проводиться підготовка фасаду під фарбування. Для того щоб визначитися з вибором необхідності способів очищення окремих ділянок на фасаді, фахівці нашої компанії виїжджають на місця та розглядають наявні дефекти. Найчастіше виникає потреба у частковій реставрації фасаду, а вже після цього у його очищенні. Невеликий цикл робіт закінчується фарбуванням фасаду – фасад виглядає посвіжілим та охайним. Вартість такого комплексу робіт щодо невисока.

Тільки досвідчений спеціаліст зможе визначити ступінь зношеності фасаду. Можливо, ніякі косметичні заходи його не врятують, тоді буде потрібно середній або навіть капітальний ремонт фасаду. А це вже зовсім інша стаття витрат, інші розцінки, інший рівень складності виконання робіт, навіть інший обсяг додаткових та основних заходів, що проводяться. Насамперед зростає обсяг ремонту штукатурки фасаду. Також можлива гідрофобізація фасаду. Потрібно залучення спеціальної техніки та зведення будівельних риштувань (це все є в арсеналі нашої компанії). Цей цикл робіт також закінчується фарбуванням стінок у 2 шари.


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин