Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Розпилювання дерев та корчування пнів

Наш колектив є згуртованою командою професіоналів. Спектр послуг, які ми надаємо, є досить різноманітним. Ми виконуємо не тільки санітарну обрізку, кронування чи валку дерев, але й не відмовляємось від таких робіт як корчування пнів та розпилювання дерев, що впали.

Близьке розташування дерев біля висотних будівель найчастіше стає небезпечним у разі шквального вітру. Тому у разі непередбачених ситуацій наш колектив завжди прийде на допомогу. Дерева, що впали, акуратно розпилюються бензопилами безпосередньо на місці, при цьому складаються в певному місці, без порушення правил благоустрою і порядку в цілому. Розпилювання дерев буде провадитися, враховуючи всі можливі деталі, які може обумовити замовник.

Маючи передове обладнання та спеціальне спорядження, співробітники нашої компанії швидко та якісно виготовлять і корчування пнів, що залишилися після спила дерев. Наші фахівці досконало вивчили специфіку професії, тому виконання навіть найскладніших завдань буде здійснено вчасно та за найдемократичнішими цінами.

З метою досягнення оптимальної швидкості та якості виконання робіт із викорчовування пнів передбачається залучення спеціальної техніки, по типу трактора.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"

Навіть такі роботи як розпилювання дерев чи корчування пнів проводиться нами після укладання договору с замовником, що є гарантією якісного виконання всіх видів послуг, що проводяться нашими фахівцями. Ми несемо повну відповідальність перед нашими клієнтами, тому наші зобов'язання виконуємо найкращим чином. Акуратність та якість – ось ті небагато критеріїв, які стимулюють нашу компанію бути кращою у Києві і в Київський області, при виконанні всіх видів лісорубних робіт. Всі гілки, зрізані з дерев, і стовбури цих дерев будуть акуратно розпиляні і складені в спеціальне місце або буде вивезено їх у разі потреби.

Щоб мати більш реальне уявлення про можливості наших промислових альпіністів, а також отримати інформацію про те, які ціни відповідають роботам з розпилювання дерев у Києві та корчуванні пнів , Ви можете звернутися на сайт http://verholaz.kiev.ua/, де знайдете все види розцінок на послуги нашої компанії у розділі «Вартість».

Деякі фактори можуть трохи підвищити ціну на виконані роботи. Це можуть бути такі причини, як робота у визначені замовником дні або у певний час доби; обмежений до роботи простір; знаходження дерева, що впало, дуже близько до рекламних конструкцій і проводів. Під час укладання договору замовник просто внесе особливості виконання документ і матиме повне якісне виконання всіх обумовлених пунктів. У Києві ціна на наші послуги залежить від того, наскільки складний фронт робіт, що проводяться.

Ставши нашим замовником, Ви отримаєте лише кваліфіковані послуги гарантованої якості!


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин