Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Навантаження та вивезення рубленої деревини

Досить природньо, що після проведення лісорубних робіт залишається велика кількість непотрібної деревини, яка є за великим рахунком сміття. Те, що залишається після арбориста, можна розділити на дві основні категорії:
  • 1. Колоди чи стовбури;
  • 2. Гілля, часто з листям;

А сміття у будь-якому цивілізованому суспільстві необхідно зібрати, вивезти, утилізувати. Територія має виглядати чистою та впорядкованою.

У виняткових випадках посічені залишки дерева можна пустити на дрова і просто спалити в печі – іноді обставини дозволяють людям так чинити. Наприклад, коли дерево знаходиться/знаходилося на території дачі, а на дачі у людей може бути піч або сауна в якій є піч, та й дерево може бути такої породи, яка добре горить, нарпімер дуб або вільха.

Але найчастіше наші співробітники виконують завершальний етап роботи з деревами – акуратно збирають рубані колоди та гілки та вантажать їх у кузов автомобіля, який відвозить їх на звалище чи утилізацію. У кожному конкретному випадку ми підбираємо вантажний автомобіль потрібної ємності кузова, щоб максимально здешевити цей етап для замовника. У нашому арсеналі є вантажівки марок ГАЗЕЛЬ, ГАЗ, КАМАЗ, ЗІЛ.

Отже, можете не турбуватися, після виконання нами лісорубних робіт територія залишиться чистою і Вам не потрібно окремо шукати і наймати організацію, яка займеться вивезенням рубаних залишків деревини – ТОВ «Верхолаз-сервіс» зробить весь комплекс робіт «під ключ».


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин