Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Улаштування безпечного виконання робіт на висоті

У працівників ТОВ «Верхолаз- сервіс» значний досвід у виконанні робіт техніками промислового альпінізму, оскільки наші співробітники з дитинства займалися спелеологією та скелелазінням. Використовуючи мотузку та спеціальне спорядження їм по силі виконати більшість ремонтно-будівельних, монтажних та інших спеціальних робіт – як валка дерев, косовиці похилих газонів і практично все, що можна робити в нашій галузі.

Крім того, існують завдання, що вимагають дуже вузьких знань і вмінь, а обсяг робіт іноді знаходиться в такому місці, куди без проблем дістанеться тільки верхолаз. У цій ситуації варто звертатися до наших висотників. ТОВ «Верхолаз-сервіс» готове прийти на допомогу та забезпечити абсолютну безпеку на висоті таким вузькоспеціалізованим працівникам. Ми своїми силами та засобами піднімаємо їх, страхуємо, фіксуємо, переміщуємо протягом робочого часу – забезпечуємо беззастережну та повну безпеку! Якщо виникне потреба, наші співробітники готові висіти поруч – аби людина відчувала себе впевнено та спокійно виконувала свою роботу. Ми несемо повну юридичну відповідальність за безпеку на висоті вашого фахівця – у договорі будуть враховані всі умови та нюанси.

Свого часу наші співробітники улаштували безпечну роботу художників-реставраторів, які розписували щойно зведений Михайлівський Золотоверхий собор.

Зазвичай людина в спеціальному спорядженні, гарному комбінезоні і висока на мотузці виглядає ефектно і привертає увагу оточуючих своєю екстремальністю. А екстремальність знайшла своє максимальне застосування в мультимедійній продукції телебачення та кіно, як рекламний ролик або каскадерський трюк. Саме тому наша організація активно співпрацює з продакшн-студіями Києва, студіями каскадерських трюків і навіть із театром. Єдине – з цирком поки що не працювали, але це тимчасово. Яскраві приклади з останніх робіт – забезпечували ефектні вильоти модельних дівчат на відкритті тижня моди у ТЦ Ocean Plaza або не менш ефектні польоти акторів під час вистави у театрі ім. Франка, що знімалися на вантах Південного мосту для рекламного ролика. Кадри цих подій можна побачити у галереї у правій частині сторінки. У світі мультимедіа ці фотознімки називаються англійським словосполученням «Backstage». Так що навіть в області екстремальних каскадерських трюків нами напрацьований хороший досвід.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин