Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Монтажні та демонтажні роботы

Промисловий альпінізм передбачає виконання послуг з монтажу та демонтажу. Дуже часто для того, щоб монтажні, демонтажні роботи на висоті були зроблені якісно, організаціям доводиться зводити монтажні риштування або займатися питанням про найм або оренду автовишки. Економічна невигідність цього йде поряд із громіздкістю та небезпечністю конструкцій. Тому доцільність застосування послуг висотних альпіністів цілком виправдана.

Запорукою того, що монтаж , демонтаж вентиляційної системи буде правильно проведений, є не тільки добре обладнана монтажна система, а й праця кваліфікованих фахівців. Колектив промислових альпіністів, який виконує такі послуги, завжди працює злагоджено та грамотно. Точність розрахунку проекту дозволить правильно і точно монтувати вентиляційну систему і при необхідності зробити її демонтаж.

Часто необхідно виконати ремонт вентиляційної системи , наприклад замінити кілька елементів, які через своє природне зношування є причиною розгерметизації всієї системи. У такому разі фахівці нашої організації швидко та якісно готові виправити цей дефект. Це відноситься так само до ремонту водостічної системи будівлі.

У міських умовах часто на перших поверхах будівель або в підвальних приміщеннях розташовуються заклади громадського харчування і необхідно, щоб повітря з кухні та вентиляції не заважало місцевим жителям і виходило в атмосферу десь високо на покрівлі. Наші працівники без проблем справляються із цим завданням.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"

Рекламні банери дуже вигідні рекламодавцям економічно , оскільки мають недорогу вартість. При цьому, займаючи значну площу, вони добре проглядаються. Монтаж та демонтаж рекламних банерів проводиться в короткі терміни висотними альпіністами. Наші послуги вигідні там, де немає можливості використовувати вежу або сходові крокви. Найскладніше при такій роботі це правильно і точно зробити розтяжку полотна рекламного банера. Наших спеціалістів відрізняє саме знання всіх тонкощів роботи. Швидке монтування та демонтаж банерів за допомогою промислового висотного альпінізму дозволяє в стислий термін змінювати рекламну інформацію.

Лайтбокси – це різновид світлової реклами. Маючи в наявності світлові панелі, вони потребують регулярного обслуговування та періодичної заміни. Такі послуги, як монтаж лайтбоксів також надають фахівці з промислового альпінізму. Маючи спеціальну освіту та досвід роботи з електроустаткуванням, майстри правильно змонтують електричну систему, яка кріпиться до задньої стінки короба, виготовленої з алюмінію чи оцинкованого заліза.

Наші фахівці із задоволенням обговорять з Вами всі умови з цих питань і виберуть варіант монтажних і демонтажних робіт. Менеджери нашої компанії нададуть Вашій увазі прайс цін на послуги, які будуть вигідними та демократичними. Гарантія якості - це обов'язкова умова виконання!

Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин