Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Ремонт покрівлі

М'яка покрівля будівлі не вічна, згодом на ній з'являються дефекти - вона тріскається від часу і від неакуратного зовнішнього впливу людини. Наприклад, якийсь працівник прокладав інтернет-кабель або закохана пара зустрічала світанок на даху, як після шкільного випускного вечора. А вбрання випускниці чи нареченої передбачає взуття на підборах, яке може легко пробити м'яку покрівлю незалежно від її (дівчини) ваги. Особливо в теплу пору року. Та й взагалі погода у Києві останнім часом дуже сильно змінюється, річний перепад температури сягає 50 градусів за Цельсієм, і це негативно позначається на довговічності м'якого покрівельного покриття.

А дефекти в покрівлі – це неминуче попадання вологи всередину будівлі. Вона проникає по швах та стиках, викликає відволожування бетонних поверхонь вже всередині приміщень і є причиною виникнення грибка на стінах.

Наша команда без проблем готова усунути причину затікання, тобто відремонтувати м'яку (рулонну) покрівлю швидко та якісно. Ми порадимо оптимальний для вашої покрівлі матеріал, тому що нами напрацьовано дуже великий досвід у цих роботах – влітку, під час шкільних канікул, безпосередньо школи готують свої будівлі до наступного навчального року та ремонтують м'яку покрівлю, щоб і діти та викладачі відчували себе комфортно у наступному . навчальному році.

Перегляньте своє покрівельне покриття, якщо на ньому вже є дефекти або видно затікання на верхньому поверсі (техповерху), то рекомендуємо не чекати осінньо-зимового періоду, а відремонтувати покрівлю і забути про неї на кілька років. А «Верхолаз-сервіс» Вам із задоволенням допоможе це зробити швидко, якісно, акуратно та економічно невитратно – та й взагалі без проблем! Звертайтесь.

Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин