Запит

 • Захист від спаму, введіть код:verification code

Діагностика, зняття аварійності фасаду будівлі – заходи першорядної важливості

Перша думка про власника будівлі складається від зовнішнього вигляду фасаду, будь то компанія, громадська чи офісна установа. Усім приємно мати справу з людьми, які мають усе на вищому рівні. Тому зовнішньому фасаду будівлі, як правило, приділяється першочергова увага.

Перебіг часу та вплив кліматичних факторів йдуть не на користь фасаду будь-якої будівлі. Згодом навіть найвищий матеріал починає виходити з ладу. Щоб ситуацію не посилювати і доводити до критичного стану є сенс завчасно звернутися до нашої компанії.

Довірте діагностику фасадів спеціалістам.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"

Діагностика фасаду – прерогатива висококваліфікованих спеціалістів. Саме такі професійні альпіністи працюють у штаті нашої компанії. В арсеналі ми маємо все для того, щоб не тільки зробити діагностику фасаду будівлі максимально швидко, але ще й запропонувати своєму замовнику програму реалізації відновлювальних робіт. Від того, наскільки кваліфіковано та грамотно буде складено таку програму, залежить багато чого:

  1.Майбутній зовнішній вигляд фасаду завдання.

  2.Довготривалість нового покриття.

  3. Вартість робіт.

Зняття аварійності – один із напрямків нашої діяльності

Досвід нашої роботи, а також арсенал необхідного обладнання та інструментів дозволяє проводити широкий спектр робіт:

 • Первинну діагностику фасаду
 • Складання проекту ремонтних чи реставраційних робіт
 • Складання кошторису на проведення низки работ
 • Виконання всіх видів висотних робіт, у тому числі:
  1. - простукування, обвалення та зняття аварійності окремих ділянок;
  2. - штукатурні, малярські та оздоблювальні роботи.

Усім власникам будівель потрібно запам'ятати важливу аксіому: своєчасно відремонтована проблемна ділянка на фасаді будівлі сприяє локалізації всієї проблеми. Цілком зрозуміло, що вплив кліматичних та погодних факторів, а також економія на проведенні будівельних та оздоблювальних робіт (по суті низькоякісні роботи) призводять до того, що на будівлі відбувається відшарування та обвалення штукатурки чи плитки. Мало того, що «обличчя» будівлі набуває непрезентабельного вигляду, так це ще й загрожує небезпекою для здоров'я та життя людей. Тому, чим раніше фахівці нашої компанії здійснять діагностику фасаду, тим швидше буде визначено аварійні ділянки.

Зняття аварійних ділянок фасаду – життєво важливий захід. Від того, наскільки якісно воно буде зроблено, залежить безпека людей. Лише після того, як промислові альпіністи нашої компанії знімуть обробний матеріал, що відшаровується (плитку, штукатурку, цемент та інші) можна приступати до виконання штукатурних фасадних робіт на висоті. Завдяки професіоналізму наших промислових альпіністів Вашій будівлі буде повернено презентабельний вигляд.

Київ – чудове місто. Гарні та доглянуті будівлі надають йому сучасного вигляду. Історичні та архітектурні будівлі, як ніякі інші, потребують своєчасної діагностики, реставрації та ремонту фасадів.

Треба пам'ятати, що легше і дешевше відремонтувати невелику ділянку фасаду, ніж займатися капітальним ремонтом всієї стіни будівлі.


Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин