Запит

  • Захист від спаму, введіть код:verification code

Антикорозійний захист

Всі, хто вивчав хімію, знають, що процес корозії неможливо зупинити, його можна сповільнити. При цьому наслідки цього процесу призводять не лише до відчутних матеріальних втрат, але можуть спричинити і більш серйозні втрати – людські життя внаслідок техногенних аварій. Тому захист конструкцій від руйнування під дією навколишнього середовища є важливим завданням.

Ефективним способом антикорозійного захисту металоконструкцій є нанесення захисних покриттів.

Якщо ви зацікавлені, щоб ваші споруди зберігалися довговічними та були захищені від неминучого впливу агресивного довкілля, то наша компанія професіоналів готова провести такі роботи з антикорозійного захисту:
  • - захист металоконструкцій;
  • - захист бетонних поверхонь.

Найчастіше проводиться антикорозійний захист мостових переходів та резервуарів.

Ми маємо відповідне обладнання, щоб очистити та підготувати поверхню конструкції для нанесення антикорозійного покриття. Також ми маємо багатий досвід застосування різних видів покриттів, і ми зможемо підказати найкраще рішення у вашому випадку. Але навіть якщо ви хочете просто використовувати давно перевірені лакофарбові матеріали, що наносяться вручну, ми будемо раді вам у цьому допомогти. Звичайно, термін гарантії дії антикорозійного покриття залежить не тільки від його вартості, а й від якості обробки поверхні перед нанесенням. Зі свого боку, ми гарантуємо максимально якісну обробку поверхні, яка дозволить покриттю триматися на поверхні так довго, як це можливо в умовах його експлуатації. Звертайтеся до нас і ми з вами знайдемо найкраще рішення за розумну ціну.


Вартість послуг

Ціни на послугу дивиться в розділі "Вартість"

Що ж є антикорозійним захистом конструкцій? Загалом першим етапом її є ретельне очищення поверхні від слідів іржі та інших забруднень. Після цього наноситься антикорозійний склад. У найпростішому випадку на метал можна нанести звичайний лакофарбовий матеріал, наприклад, емаль типу ПФ 115. Розглянемо особливості цього процесу залежно від об'єкта, що захищається від корозії.

Антикорозійний захист металоконструкцій

Є безліч ефективних способів захисту металевих виробів від корозії, наприклад, різні види електрозахисту. Але часто деякі з них технічно неможливі у разі потреби забезпечити захист великої металоконструкції. Тому тут на перше місце виступає пасивний метод захисту - нанесення протикорозійних покриттів . Перед нанесенням спеціального антикорозійного складу, що утворює міцне покриття, що ефективно захищає конструкцію не один рік, поверхня якісно очищається і знежирюється для кращої адгезії спочатку механічно за допомогою абразивоструйного апарату, що працює під високим тиском (піскоструминка), а потім сліди забруднення повністю видаляються . апаратом Karcher . Така обробка дозволяє значно продовжити термін служби покриття. Після цього антикорозійний склад наноситься спеціальним апаратом GRACO.

Антикорозійний захист бетону

Внаслідок впливу атмосферної вологи та інших факторів бетонні поверхні також схильні до руйнування, що може позначитися на всій конструкції в цілому. Антикорозійний захист бетону передбачає нанесення на його поверхню спеціальних покриттів. Захистити будову з бетону можуть гідрофобізатори - склади, що надають бетонній поверхні водовідштовхувальні властивості і не дозволяють волозі проникати в пористу структуру бетону.

Перед нанесенням такого покриття поверхню рекомендується відреставрувати і обов'язково очистити від бруду та пилу способами, аналогічними описаним вище. Гідрофобний шар може стати гарною ґрунтовкою перед нанесенням декоративного покриття на бетонні стіни.

Антикорозійний захист мостів

Під час експлуатації мосту руйнуються як металеві, так і бетонні його елементи. Їхній захист від корозії потребує окремих підходів. Тенденцією останніх років під час проведення робіт з антикорозійного захисту мостів є нанесення довговічних, надійних покриттів, ефективних до 20 років. Запорукою довгої служби покриттів є ретельне очищення залізобетонних та металевих конструкцій, яку може забезпечити наша команда промислових альпіністів.

Антикорозійний захист резервуарів

Внутрішня поверхня резервуарів руйнується під впливом вмісту, і на додаток атмосферний вплив руйнує зовнішній шар. Таким чином, резервуари корозують з відчутною швидкістю, завдаючи матеріальної шкоди. Недорогим і відносно нескладним методом антикорозійного захисту ємностей є нанесення лакофарбового покриття розпиленням після зачистки поверхні за допомогою піскоструминки, але можливе і вручну .

Замовити телефон. дзвінок

Передзвоним протягом 2-3х хвилин